Lanvin Eclat D ́arpege Gourmandise

Popis parfému Lanvin Eclat D’Arpege

Lanvin Eclat D ́arpege Gourmandise lze charakterizovat jako vůní ženskosti. Ženskost je vyjádřením lásky a vášně a ve flakonku parfému Lanvin eclat D’Arpege nabývá na hmatatelnosti. Ženskost je díky vůni Lanvin eclat D’Arpege podpisem značky Lanvin. Vůně Lanvin eclat D´Arpege je jako libá melodie – čistá, neuvěřitelně svěží a plná upřímné radosti. Od prvního nadechnutí vyvolává Lanvin eclat D´Arpege dojem plný jemné záře a radosti, který přetrvává velmi dlouho a v každém zanechá pozitivní náladu a příjemné pocity. Pojí v sobě svěžest šeříku a výrazný tón pomerančovníku, což z tohoto parfému dělá vůni neotřelou a velmi snadno návykovou.

Vůně Lanvin eclat D’Arpege byla na trh uvedena v roce 2002. Lze říci, že tento parfém se stal velmi oblíbený již krátce po svém uvedení na trh. Lanvin Eclat D ́arpege Gourmandise je luxusní vůně.

Složení parfému Lanvin Eclat D’Arpege

  • Hlava parfému Lanvin Eclat D’Arpege: pivoňka, květ broskvoně, čajový lístek
  • Srdce parfému Lanvin Eclat D’Arpege: pižmo, ambra, zelený šeřík
  • Základ parfému Lanvin Eclat D’Arpege: cedrové dřevo, otočník, pomerančovník

Lanvin Eclat D ́arpege Gourmandise

 

Lanvin Eclat D’Arpege recenze

Parfém Lanvin Eclat D’Arpege

"Lanvin Eclat D ́arpege Gourmandise je nejuniverzálnější vůně, kterou mám, je prostě úžasná, velmi dlouho vydrží. Navíc od začátku do samého konce prostě voní dokonale, nádherně a úžasně. Je to tak čistá vůně, dala by se přirovnat k čerstvě vypranému prádlu pověšenému v zahradě vedle šeříkového keře, který prádlo nádherně provoní. A cena této vůně je přímo pohádková! Za tak úžasnou vůni, prostě skvělý parfém! Určitě budu kupovat i nadále. Používá ji i maminka. Když ji na mně jednou ucítila, tak ji prostě taky musela mít. Obě jsme na ni dostaly už spoustu komplimentů, i když už ji samy necítíte, je velmi cítit pro okolí."

Lenka Š., Brno

Dopravné ZDARMA

Dopravné od 19 Kč

Bleskové dodání, 200 výdejních míst po celé ČR. Objednáte-li si 3 různé odstřiky, máte u nás dopravné ZDARMA.

Vyznáme se v parfémech

Vyznáme se v parfémech

Vyznáme se v parfémech, spolupracujeme s kvalifikovanými odborníky a skladem máme více jak 7411 produktů.

Nakupování se zárukou

Nakupování se zárukou

Na trhu působíme již dlouhou řadu let, u nás máte záruku kvality. Jsme odborníci ve svém oboru a zákazníků si vážíme.